Російський пропагандист Володимир Соловйов практично завжди був повноцінним рупором російської влади. Ні для кого не секрет, що він майстерно промиває голову жителям РФ, які часом сидять без каналізації і доріг, при тому, що сам телеведучий не особливо любить "споконвічно російський" спосіб життя, так як їздить на кабріолеті Porsche 911 в максимальній комплектації і володіє ексклюзивним ретро ROLLS-ROYCE за 11мільйонів рублів. Про "продажність" журналіста говорять і його суперечливі висловлювання про одні й ті ж події.

У мережі показали архівні відео з одним з головних пропагандистів Кремля Володимиром Соловйовим. Ще кілька років тому людина, в останні роки робила все, щоб розпалювати ненависть до українців і підготувати росіян до вторгнення в незалежну країну, називала злочинцем того, хто зважиться розв'язати війну в Україні.

"Ніякої війни Росії з Україною ніколи не буде. Тому що будь - яка людина, яка на повному серйозі спробує здійснити такого роду акцію, є злочинцем, притому, я не можу собі уявити якого розміру",-говорив Соловйов в 2008-му.

Сьогодні кремлівський пропагандист виправдовує війну, яку раніше називав "найстрашнішим злочином, який тільки можна уявити".

"Ми закінчуємо, якщо завгодно, ту війну, фрагмент якої ми програли в 1991 році... Ми переходимо в контрнаступ, який йде через захоплену Україну", - мовить Соловйов сьогодні.

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Боровся за Україну до останнього: не стало чергового героя

У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

Показати ще

Також Соловйов дуже швидко змінив свою думку щодо Криму.

"Навіщо вам Крим? Це означає Війна. Ви хочете воювати з Україною? Скільки російських і українських життів ви готові покласти на те, щоб захопити Крим?"- запитував Соловйов наприкінці 2013-го.

А вже через кілька місяців, не моргнувши оком, він заявляв: "цей день ми наближали, як могли. Крим і Севастополь - знову у складі Росії. Історична справедливість восторжествувала".

Зазначимо, що канали, пов'язані з Володимиром Соловйовим на Youtube були заблоковані 8 березня.

Читайте також: