Свого часу він хотів здійснити те ж саме, що зробив Зеленський. Так, Едуард Ханок, білоруський музикант і композитор, який навіть став при Лукашенку Народним артистом Білорусі, дуже хотів до Держдуми РФ. І правда, в 2003 році за пропозицією Голови Народної партії Росії Геннадія Райкова він туди балотувався, але партія не подолала 5-відсотковий бар'єр. У сьогоднішніх реаліях багато хто згадав його інтерв'ю в 2013 році Гордону.

Так, ще в 2012 році Едуард Ханок, автор пісні" товариш президент", Першого пісенного прославлення Олександра Лукашенка, назвав Путіна імпотентом, а в 2013 році композитор заявив, що Росія як країна існує тільки на папері де-юре, а де-факто її вже немає.

Він зазначив, що ентузіазм Володимира Путіна, в який повірили в 1999 році люди, так і залишився ентузіазмом, а його кількість так і не переросла в якість. Едуард Ханок з цього приводу навіть процитував одного з персонажів Райкіна: "я сам був вогонь, зараз згас небагато, хоча дим ще йде іноді...".

Крім того, автор теорії творчих хвиль Едуард Ханок заявив, що Російську Імперію вже ніщо не врятує і нагадав долю всіх, хто коли-небудь керував Росією.

ПОГАНО ЗАКІНЧИЛИ:

  • Ленін... зі скасуванням свята Великого Жовтня...
  • Сталін... з виносом з Мавзолею...
  • Хрущов... з втратою високої посади...
  • Горбачов... з втратою високої посади...
  • Єльцин... незважаючи на добровільний відхід і вдало знайдену заміну...

У зв'язку з цим вже в 2013 році у зверненні до Путіна Ханок говорив, що той "пересидів".

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Цитати з інтерв'ю:

Путін був сильним керівником, але сьогодні все більше нагадує Брежнєва: читає з папірця, думок ніяких немає, починаються репресії. А репресії-початок кінця.

У Росії поганий діагноз-агресивна творча імпотенція. Творче паливо закінчилося, і залишилися одні амбіції.

У Росії вже давно ідеї немає. Комуністи знають, куди йти, але сил немає, а путінці – безпутиці, сили є, але не знають, куди.

Мене називають божевільним? Бог їх простить. У нашій справі є точка неповернення. Коли на руках діагноз Росії і Путіна – цього достатньо, щоб не хвилюватися.

Читайте також:

Помстимося за кожного українця: Польща направила в Україну танки.

Попередження: людей просять не повертатися до Києва! Загроза зросла.

"Бойові дії будуть в Росії": у Зеленського зробили гучну заяву.