Після чергового загадкового вибуху, який стався на території Росії, для поранених окупантів залишається все менше шансів на виживання.

Вся справа в тому, що хтось майже повністю знищив одне з найбільших фармацевтичних підприємств Росії, яке забезпечує "госпітальний сегмент" російської армії.

Таку тривожну новину для росіян опублікувало кремлівське видання РИА "Новости".

На цьому тлі потрібно відзначити, що російські військовослужбовці використовуються Кремлем в якості гарматного м'яса при вторгненні в Україну.

Популярні новини зараз

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Зеленський вперше розповів про втрати. Льотчики знали, що вже не повернуться додому...

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

В аптечках російських полонених або мертвих солдатів захисники України вже не раз виявляли простий комплект, який, на думку Шойгу, повинен захистити від важких поранень: бинт, зеленка і джгут радянських часів для зупинки кровотечі.

До слова, український журналіст Роман Цимбалюк з цього приводу опублікував моторошну інформацію про те, як Кремль відправляє незахищених і непідготовлених російських військових на безглузде вторгнення в мирну Україну:

"Збройні Сили РФ відчувають великі проблеми з медициною в ході "спеціальної військової операції" на території України.

За наявною інформацією, військовослужбовці ЗС РФ дотримуються думки, що "якщо солдат в Україні поранений – значить, найімовірніше, буде мертвий". Це відбувається тому, що військовослужбовці не проходили медичної підготовки і не здатні надати собі або товаришеві першу медичну допомогти. Аптечки військових складені за радянськими стандартами, в основному з простроченими складовими. Через це більшість поранених гине на ранніх стадіях, не вибравшись з поля бою.

З медиками так само проблема, кваліфікованих фахівців дуже мало, і всі вони знаходяться в польових госпіталях, куди солдатів в більшості випадків не довозять. Штатні медики в бойових підрозділах - це великий дефіцит, до того ж не всі вони володіють необхідними навичками і досвідом в достатній кількості. Щоб вирішити проблему з відсутністю медичних кадрів, лікарів достроково випускають з вузів і відправляють в Україну, однак ситуацію це не змінює", - написав Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також:

Армія Путіна вже в паніці: Україна отримає "грозу росіян". Що за звір.

Сюрприз для Путіна: підірваний міст, яким війська РФ везли з Криму боєприпаси і паливо.

Бог спас: відео українського бійця, біля якого впав снаряд "Граду".