Після того, як США відправили в Україну найпотужніші гаубиці 155-мм "M777", уряд Німеччини теж вирішив допомогти українським захисникам важкою артилерією.

Йдеться про постачання гаубиць Panzerhaubitzen 2000 зі складів Бундесверу, повідомляє Українська правда.

"Ми ведемо переговори з різними партнерами з метою надання ефективної підтримки Україні – також у сфері артилерії. Є різні варіанти, які зараз розглядаються", - сказала речник Міноборони Німеччини.

Тим часом, у ЗМІ повідомлялося, що спочатку Нідерланди відправляють в Україну самохідні скорострільні артилерійські системи Panzerhaubitzen 2000, в той час як Німеччина забезпечить навчання користування ними для українських військових, а також необхідні для цієї зброї 155-міліметрові боєприпаси.

Тепер, як бачимо, ситуація змінилася. Офіційних заяв від української сторони поки не надходило.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Просто звірі: росіяни катаються на танках по дворах і тиснуть машини українців. Відео

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Довідка:

Panzerhaubitzen 2000 оснащена 155-мм гарматою довжиною в 52 калібру, системою навігації, автоматизованою системою управління вогнем, автоматичною системою заряджання з боєкомплектом в 60 снарядів і 228 модульних метальних зарядів, системою виявлення вогню і автоматичного пожежогасіння, системою захисту від зброї масового ураження.

Також є можливість встановлювати блоки навісний динамічного захисту на дах і боки вежі. PzH 2000 здатна випускати три снаряди за дев'ять секунд або десять за 56 секунд на дальність до 30 км.

Гаубиці належить світовий рекорд - на полігоні в Південній Африці вона вистрілила на 56 км снарядом V-LAP (активно-реактивний снаряд з поліпшеною аеродинамікою). За сукупністю показників PzH 2000 вважається найдосконалішою серійною САУ в світі.

Читайте також:

Бункер Путіна прослуховується: розвідка знає кожне слово. Тепер почнеться.

Кінець Росії: транспортна блокада, Путіну не дадуть втекти.

Помстимося за кожного українця: Польща направила в Україну танки.