Лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко разом з президентом Росії Володимиром Путіним планує відродити союзну державу за принципом Союзу Радянських Соціалістичних Республік (СРСР). У нього можуть увійти країни, які входили до його складу в XX столітті.

"Завдяки вам ми маємо таку співпрацю і намагаємося вибудувати єдину союзну державу на нових принципах, щоб ніхто не був в образі, щоб розвивалися суверенні, незалежні держави - Білорусь і Росія. До такого союзу, впевнений, будуть підключатися і інші республіки колишнього Радянського Союзу", - заявив Лукашенко на зустрічі з губернатором Воронезької області Росії Олександром Гусєвим .

І правда, через санкції Заходу Росії і Білорусії доведеться повернутися за часів СРСР. Однак нічого поганого в такому розвороті історії ніхто з лідерів цих країн не бачить. За словами президента РФ, Радянський Союз десятиліттями жив в умовах санкцій і домагався колосальних успіхів.

"Зробимо навіть краще!"- упевнений Лукашенко. Батько закликав союзників по ЄАЕС і ОДКБ згуртуватися навколо Росії і Білорусії, і тоді вже через місяць Про санкції, на його думку, всі забудуть.

Читайте також:

Популярні новини зараз

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

"Поїдемо відкривати ресторан у Криму": Ектор Хіменес-Браво здивував українців.

Українцям платитимуть спецпенсії. Кого це торкнеться і що потрібно знати.

Vodafone, Київстар, lifecell: що робити, якщо пропав мобільний зв'язок. Інструкція.