Ким тільки не називали Валерія Солов'я - і шпигуном, і російським націоналістом і навіть фахівцем зі навіювання. А тим часом ця людина 10 років був був аспірантом і співробітником Інституту історії СРСР АН СРСР (нині Інститут російської історії РАН). Не дивно, що до його думки прислухаються.

У своїх виступах політолог Валерій Соловей не раз давав прогнози про прийдешні радикальні зміни в Росії-достроковий відхід Володимира Путіна з поста президента, масові протести національного масштабу, обмеження росіянам виїзду за кордон та інших.

Днями саме він повідомив громадськості, що Володимир Путін може готуватися до серйозної операції і з цієї причини він швидше за все вже вибрав собі в наступники нинішнього секретаря Радбезу Росії Миколи Патрушева. Останній, до слова, міг бути в числі тих людей, хто разом з Путіним вирішив почати війну проти України.

Про це Соловей, відомий в мережі завдяки різним нібито інсайдам з кремля, передавати у своєму Telegram-каналі.

"Лікарі Путіна наполягають на необхідності проведення йому хірургічної операції в найближчому майбутньому і хоч Путін не дав принципову згоду і дата операції не узгоджена, але він поквапився порозумітися і отримати реакцію і обіцянки Патрушева", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

Не стало 15 молодих українок: росіяни знову вдарили по Азовсталі

На АЗС знову дозволили підняти вартість бензину і дизеля. Якими будуть ціни

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Політолог стверджує, що у Патрушева і Путіна 27 квітня була особиста зустріч, після якої Патрушев повернувся в прекрасному настрої. І це-незважаючи на величезні втрати російської армії і численні провали військових операцій.

"За нашою інформацією, Путін не став покладати на Патрушева особисту відповідальність за проблеми з реалізацією військових планів [...], — пише Валерій Соловей. - Але цікаво інше, ми знаємо, що Путін дав ясно зрозуміти Патрушеву, що вважає його мало не єдиною по справжньому довіреною особою і другом в системі влади".

До речі, Микола Патрушев, якому зараз 71 рік, на два роки старше Путіна, народився також в Ленінграді, його батько був членом екіпажу есмінця" загрожує " Балтійського флоту, парторгом екіпажу і заступником командира есмінця "діяльний" по політичній частині. Цікаво й те, що Патрушев навчався одному класі з майбутнім головою Вищої ради партії "Єдина Росія" Борисом Гризловим.

У нульових Микола Патрушев очолював антитерористичний комітет Росії, потім керував штабом з управління контртерористичними операціями на території Північно-Кавказького регіону. У 2008 року був призначений Секретарем Ради Безпеки РФ.

Читайте також:

У Зеленського допустили удари по російських базах: "будемо захищатися...".

Великобританія озброїть Грузію і Молдову. Кремль вже в сказі.

Rolls-Royse Соловйова: росіянам показали весь автопарк друга Путіна. Нехай подивляться