За статистикою 25% жінок і 40% чоловіків хропуть. Ще б пак, практично кожну людину турбують або зайву вагу, або вроджена патологія неба, носоглотки, носової перегородки, є давня травма горла або носа або поліпи. А ще хропіння можуть викликати прийом деяких медичних препаратів, простудні захворювання, куріння і прийом алкоголю. Кажуть, що для того щоб усунути хропіння і уникнути наслідків, потрібно боротися з його причиною, проте вчені з Бразилії дали ще одну рекомендацію.

Так, фахівці Університету Сан-Паулу( Бразилія), а також дослідники з Hospital de Clinicas de Porto Alegre знайшли легкий спосіб усунення хропіння. Йдеться про зменшення в раціоні кількості споживаної солі. Про це написав Телеграф.

Як виявилося, сіль збільшує ймовірність розвитку хронічного обструктивного апное сну або іншими словами-хропіння, від якого страждає кожна 20-й людина в світі.

Довідка: обструктивне апное сну-звуження верхніх дихальних шляхів під час сну, в результаті чого повітря на кілька секунд перестає потрапляти в легені. При цьому відбувається коливання тканин, яке і породжує хропіння.

Експерти провели експеримент за участю 54 пацієнтів, які страждають апное і хропінням. Їх розділив на 3 групи. Одним дали сечогінний засіб, інших попросили знизити споживання солі, а треті не змінювали нічого, вели звичайний спосіб життя.

Популярні новини зараз

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Вийшли два кораблі: Росія готується завдати ударів з Чорного моря. Попередження

Замість COVID: по світу поширюється Нова зараза. Що про неї відомо

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

В результаті ті, хто приймав сечогінний або їв менше солі, стали менше похрапивать. Справа в тому, що надмірна кількість солі призводить до накопичення рідини в організмі, яка під час сну призводить до набряків горла і звуження повітряних проходів. Сечогінний засіб і відмова від солі дають однаковий ефект - дозволяють вивести з організму зайву рідину.

Читайте також:

Російські військові ходили в тапках, зроблених з дошки. Фото.

Українцям платитимуть спецпенсії. Кого це торкнеться і що потрібно знати.

Vodafone, Київстар, lifecell: що робити, якщо пропав мобільний зв'язок. Інструкція.