Він мав навчитися як боронити Україну від ймовірного ворога і дбати про безпеку, а натомість в ніч на 27 січня розстріляв своїх колег. Наразі 21-річного нацгвардійця Артемія Рябчука взято під варту і йому загрожує довічне життя за гратами, а тим часом в лікарні Мечнікова лікарі намагаються врятувати тих 5-х, що отримали вогнепальні поранення.

Так, стало відомо, що солдат Нацгвардії Артемій Рябчук, який розстріляв товаришів по службі на Південмаші, сам зв'язався з правоохоронцями та здався їм. Про це повідомив екс-заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

Стрілянина сталася сьогодні, 27 січня, близько 3:40 ранку у військовій частині на території заводу "Південмаш". У результаті НП четверо військовослужбовців і одна цивільна жінка загинули на місці, і ще п’ять осіб отримали поранення.

Наразі встановлено, що стрілянину влаштував Артем Рябчук з Одеської області. Раніше хлопець не був засуджений, а на строкову службу він був призваний восени 2021-го. Таким чином, військовослужбовець Національної гвардії України Артемій Рябчук встиг прослужити лише три місяці. Він входив до числа охоронців території заводу "Південмаш".

Популярні новини зараз

"Зірвали задуми" у Росії розповіли, навіщо насправді вторглися в Україну

Роки 2-3: У МВС заявили, скільки може тривати позиційна війна

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

За словами місцевих жителів села Броска, де все своє життя провів Артемій, він виріс в родині віруючих Марії та Юрія. Крім хлопця в сім'ї є ще донька Юлія, якій зараз 28 років і вона проживає в Росії.

Артемія односельці характеризують як товариського та доброзичливого хлопця, от тільки його життєва доля не була безхмарною.

Виявляється, після 11-го класу хлопець втратив свого єдиного вірного друга Сергія. Юнаки пішли якось на Дунай на пляж і товариш на очах Артемія почав тонути.

"Сергій потонув буквально за метр від Артемія, а той нічого не міг вдіяти, бо вони обоє не вміли плавати. В Артемія був стрес, він бігав по пляжу і дуже сильно плакав. Потім він навіть на похорон не прийшов, була тільки його мама", - згадує одна з мешканок села.

Інша трагедія сталась коли Артемій навчався в аграрному коледжі. Саме тоді не стало батька хлопця, який страждав на епілепсію. Він помер приблизно 5-6 років тому.

В селі взагалі шоковані тим, як Артемію вдалося пройти медкомісію та отримати доступ до зброї, адже, за їх словами, вірою їм заборонено навіть телевізор і радіо, не кажучи вже про знаряддя вбивства.

"Артем дуже віруючий хлопець, він часто виступав у класі на теми, пов'язані з Біблією, ми навіть здивовані, що він взагалі пішов служити в армію і взяв у руки зброю", - кажуть односельці.

"Як Артемія призвали – не розуміємо. Він, по суті, єдиний син та годувальник. Може, сам захотів піти служити?" – додали вони.

Зараз матері хлопця 54 роки. Жінка займається тим, що пече солодощі й торти на продаж.

Раніше "Hyser" повідомляв, що 27 січня у Дніпрі розстріляли караул військовослужбовців.

Наш портал вже писав про те, що у центрі Єрусалиму стався теракт.