Розмови про потенційну військову загрозу з боку Росії ведуться вже не один день. І якщо це трапиться, то після перетину кордону російським військам вистачило б півгодини, щоб дістатися до Харкова, другого за чисельністю населення українського міста з його двома мільйонами жителів. Міста, в якому велика частка російського населення. Ось тільки навіть російськомовні харків'яни не бажають потрапити "під крило матінки Росії", чому дуже здивований російський пропагандист Сладков.

Стало відомо про реальні плани жителів Харкова у разі повномасштабного вторгнення Росії на Україну. Про це пише Головнокомандувач.

Так, багато хто звик вважати, що Харків - це Росія, і живуть там говорять і думають по-російськи російські люди. Ось тільки під час одного з останніх соцопитувань один з жителів Харкова заявив, що готовий захищати зі зброєю свою землю і в разі вторгнення з боку Російської Федерації буде до кінця протистояти армії Путіна.


"Візьму автомат і піду воювати. Сім'ю відвезу на дачу. Будуть там жити. Вже закупили все основне про всяк випадок-продукти, бензин і все таке. Я готовий воювати. Хоч завтра. Дадуть автомат і піду. Землю буду гризти, але буду рвати їх, як зможу", – сказав чоловік.

Цікаво, що ця відповідь не єдина і не унікальна. Схожі думки висловили і кілька інших учасників опитування.

При цьому частина харків'ян заявили, що вважають повномасштабне вторгнення армії РФ малоймовірним.

"Але для обох учасників конфлікту це було б справжньою бійнею, тому що у нашої армії теж є сучасна зброя і 80 тисяч добре навчених солдатів, які чинили б загарбнику лютий опір", — сказав ще один житель Харкова.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Харкові помітили військові автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі розповіли про те, як будуть розвиватися події в разі реального нападу РФ.

Також "Hyser" писав, що Британія зробила попередження Росії про напад на Україну.