Міністерство цифрової трансформації запускає бета-тестування регістрації місця проживання онлайн на порталі "Дія". Тепер всі українці в режимі онлайн можуть змінити своє місце реєстрації.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр Михайло Федоров.

За його словами, в даний час йде збір бажаючих на бета-тест декларування місця проживання в додатку "Дія". Міністр анонсує нову послугу, завдяки якій всі ці дії можна буде виконати в кілька кліків.

Щоб спробувати новий сервіс, необхідно пройти за посиланням: https://team.diia.gov.ua і заповнити форму. Далі лист прийде на пошту. У ньому будуть міститися подальші інструкції.

Федоров підкреслив, що громадянам більше не потрібно їздити у військкомат або в ЦНАП, адже все можна зробити дистанційно. "Більше жодних візитів до військкомату чи поїздок до ЦНАП — дуже часто туди, де живе ваша "прописка", а не ви", - пише він.

Популярні новини зараз

"Світовий рекорд втрат": у Єврокомісії протверезили Путіна і його генералів

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Щоб взяти участь в бета-тестуванні, потрібно податковий номер і один з е-паспортів в додатку - ваш і власників житла, наявність порталу "Дія", підписи у вас і власників житла, право власності на житло має бути внесено до реєстру нерухомості, заявнику має бути більше 14 років. Перевірка та інформацію про співвласників можна залишити на сайті https://bit.ly/3qTgOwo.

Дана послуга була розроблена спільно з МВС України, Державною міграційною службою України, Міністерством оборони України та Міністерством юстиції України.

Варто ввдзначити, що для жителів Дніпра, Чернівців, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя послуга поки ще недоступна.

Раніше Hyser писав про те, що українців чекають нові облави.

Також Hyser повідомляв, що українців порадували новою послугою.

Нагадаємо, що стало відомо, хто в Україні ризикує втратити пенсії.