Заступник Державного секретаря США зробила заяву про початок вторгнення Росії

На підступах до України сьогодні сконцентрована велика кількість російський військових і техніки, у зв'язку з чим, вважають в Міноборони нашої країни, вторгнення відбудеться вже в наступному місяці. Таку точку зору висловила і заступник Державного секретаря США Уенді Шерман, зробивши заяву на онлайн-дискусії "Ялтинської Європейської Стратегії".

Так, на думку Шерман, яка брала участь у переговорах щодо "гарантій безпеки" з Російською Федерацією вважає, що Володимир Путін може відправити в атаку зосереджені неподалік від України війська зараз або в середині лютого. Вона також зазначила, що у Вашингтоні вже пропрацювали різні сценарії.

Американський політик зазначила, що в числі враховуються Америкою сценаріїв є і повне захоплення України. Тим не менш, США в будь-якому випадку готова діяти і змусити РФ прийняти наслідки агресії.

Шерман заявила, що не знає, чи прийняв російський лідер остаточне рішення щодо нападу на Україну, проте є ряд ознак того, що він готовий скористатися військовою міццю зараз або в середині лютого. Незабаром починаються Олімпійські ігри, і на церемонії їх відкриття, 4 лютого, буде присутній Путін. На думку Шерман, Сі Цзіньпін міг попросити Володимира Путіна не нападати на Україну в цей момент.

Популярні новини зараз

"Готуються до довгої війни": міністр оборони Резніков озвучив плани Путіна

Справжня тварина: СБУ показала військового з Татарстану, який розправлявся з українками

Мабуть втомилися: у Кремлі вже заговорили про мир

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Показати ще

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Харкові помітили військові автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі розповіли про те, як будуть розвиватися події в разі реального нападу РФ.

Також "Hyser" писав, що Британія зробила попередження Росії про напад на Україну.