У мережі з'явилася інформація, що РФ перекидає в Білорусь екіпажі винищувачів Су-35

Крім того, що Російська Федерація сконцентрувала велику кількість військ і техніки на кордоном з Україною, вона також почала перекидати екіпажі своїх багатоцільових винищувачів Су-35 зі Східного військового округу. Про це заявляє офіційна прес-служба Міністерства оборони Російська Федерація.

Так, за заявою Міноборони РФ, екіпажі винищувачів перекидаються для перевірки сил реагування Союзної держави, у зв'язку з чим відбувається перебазування на білоруські аеродроми. На своєму шляху екіпажі здійснюють проміжні посадки на аеродромах Центрального і Західного військового округів.

Після того, як винищувачі прибудуть на аеродроми Республіки Білорусь, вони заступлять на бойове чергування протиповітряної оборони для того, щоб перевірити роботу єдиної системи протиповітряної оборони Союзної держави.

Перевірка сил буде здійснюватися в два етапи. Перший ця триватиме до 9 лютого поточного року, в його рамках відбудеться передислокація військ РБ, а також організація охорони і оборони ключових державних і військових об'єктів в повітряному просторі.

Популярні новини зараз

"Зірвали задуми" у Росії розповіли, навіщо насправді вторглися в Україну

Москва палає: небо закрило чорним димом. Люди в паніці. Відео

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Другий же етап триватиме з 10 по 20 лютого в рамках спільних військових навчань "Союзна рішучість-2022", на якій відпрацьовуватимуться "питання запобігання та відбиття зовнішньої агресії".

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Харкові помітили військові автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі розповіли про те, як будуть розвиватися події в разі реального нападу РФ.

Також "Hyser" писав, що Британія зробила попередження Росії про напад на Україну.