Блогер показав підписникам, як влаштований зсередини найбільший зі створених літаків

Ан-255 "Мрія"- найбільший і найбільш вантажопідйомний літак в історії авіації, розроблений ще в Радянському Союзі і досить активно експлуатований сьогодні в Україні. Блогер з каналу "Записки Пілота" розповів, як виглядає ця вражаюча машина зсередини.

Для початку варто сказати, що "Мрія", будучи далеко не найновішим літаком, встановила цілий ряд рекордів, яких інші виробники літаків не змогли побити донині. Наприклад, АН-255 піднімав вантаж вагою 253,8 тонн на висоту 10 700 метрів, при тому що один тільки обсяг паливних баків "Мрії" становить 300 тонн. Максимальна швидкість цього масивного літака становить 850 кілометрів на годину.

"Мрія "розроблялася в рамках радянської космічної програми в якості носія для шаттла"Буран". Далі були зроблені спроби створити другий екземпляр, проте разом з кінцем СРСР кінець прийшов і цим планам. "Мрія", яка відпрацювала своє ще в 1995 році так і залишилася б музейним експонатом, якби генеральний конструктор АН не вирішив дати моделі життя.

АН - 255 являє собою вкрай точну і ідеальну інженерну роботу, оскільки, нехай літак і найбільший в світі, важко здогадатися, що за місткістю він порівняємо з десятьма залізничними вагонами.

Популярні новини зараз

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

"Я такого ще не бачив, буду звільнятися": російський окупант розповів про бої в Україні

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Габарити літака дозволяють обладнати досить зручні умови для персоналу. На "горищі" АН - 255 розташоване аварійне обладнання, а також авіаційна кухня і місця для відпочинку. Для екіпажу обладнано 12 ліжок і 15 сидячих місць для зльоту і посадки.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали, як тренуються українські військові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що були виявлені нові подробиці краху Титаніка.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про те, що незабаром країну накриють морози.