Мер столиці України Віталій Кличко заявив у ЗМІ, що міська влада готова до нападу

Відносини між Російська Федерація і Україною останнім часом сильно розпалюються: як українська розвідка, так і іноземні експерти заявляють про те, що повномасштабне військове вторгнення з боку Росії почнеться вже в наступному місяці. У зв'язку з цим мер Києва Віталій Кличко заявив про те, що у міської влади є план у разі вторгнення. Про це повідомляє iнформаційний портал "Радіо Свобода".

Так, у зв'язку з тим, що на кордоні з Україною сконцентрована достатня кількість військ для того, щоб Росія могла вторгнутися, в столиці України відпрацювали чіткий план на випадок, якщо такий сценарій втілиться в життя.

Глава міста Віталій Кличко заявив, що вже підготовлена інформація про бомбосховища біля певних об'єктів. Ключовим же столичним бомбосховищем Віталій Кличко назвав Київське метро.

За його словами, у разі нападу РФ і початку бомбардувань, столичне метро буде готове прийняти людей, рятуючи їх під час можливого нападу. Крім того, міський голова зазначив, що на випадок нападу в Києві запрацюють сирени, які повідомляють про загрозу. Одночасно з тим, будуть використані абсолютно всі засоби комунікації, такі як телебачення і радіо, через які буде надаватися інформація про дії.

Популярні новини зараз

У Росії щось почнеться: ФСБшники і розвідники вивозять сім'ї за кордон

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

"Я такого ще не бачив, буду звільнятися": російський окупант розповів про бої в Україні

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Харкові помітили військові автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі розповіли про те, як будуть розвиватися події в разі реального нападу РФ.

Також "Hyser" писав, що Британія зробила попередження Росії про напад на Україну.