Кажуть, що"хороша освіта веде до революції, а погане - до Держдуми". З такою думкою вже точно згоден лідер ЛДПР Володимир Жириновський, який відомий не однією екстраординарною ідеєю. Однак, у Жириновського, схоже, з'явився конкурент, думки якого вводять в ступор практично всіх.

Йдеться про Анатолія Вассермане, який відомий своєю антиукраїнською позицією. І правда, Анатолій Вассерман з Одеси, який став депутатом Державної Думи в результаті більш ніж сумнівного підрахунку голосів, давно славиться своїми дикими висловлюваннями на будь-які теми.

Цього разу відомий Ерудит, який став після виборів осені 2021 року депутатом Державної Думи, виступив у парламенті Росії і назвав українську мову діалектом російської, а сам український народ "кримінальниками".

Так, на його глибоке переконання, корінні українці давно "знищені терористами Української Повстанської Армії". ось і не дивно, що Вассерман вважає українців частиною російського народу.

"Українці-невід'ємна частина російського народу. Тому кожен, хто хоче бути формально незалежним діячем у формально незалежній Україні, змушений класти її під кого завгодно і в якій завгодно позі, аби діяти проти величезної більшості своїх співгромадян", - заявив українофоб Вассерман.

Популярні новини зараз

"Я такого ще не бачив, буду звільнятися": російський окупант розповів про бої в Україні

Москва палає: небо закрило чорним димом. Люди в паніці. Відео

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Показати ще

Відзначимо, що Анатолій Вассерман сам родом з України, проте в 2016 році він отримав громадянство РФ, а в 2021 році пішов на вибори до Держдуми за списком від партії "Справедлива Росія" в одній з регіональних груп по Москві, де набрав 33,66% голосів.

Російський депутат з трибуни назвав українську мову діалектом російської і порівняв її словник з блатною фенею.

До речі, Вассерман є затятим шанувальником Йосипа Сталіна і його методів, а також відкритим гомофобом. Він неодноразово заявляв, що"на совісті Сталіна немає репресій". Також він вимагав від РПЦ заборонити усиновлення дітей гомосексуальними парами.

У вересні 2015 року СБУ почала розслідування щодо інтелектуала за звинуваченням у сепаратизмі та розпалюванні національної ворожнечі. Йому закидали поширення протягом 2015 року матеріалів, що містять заклики до зміни кордонів і території України в сукупності з розпалюванням національної ворожнечі.

Відзначимо, що Анатолій Вассерман народився в Одесі в 1952 році. Він відомий як багаторазовий переможець інтелектуальних телегр " що? Де? Коли?"і" Брейн-ринг", а також тим, що є незайманим, так як 50 років тому він дав обітницю безшлюбності.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Харкові помітили військові автомобілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі розповіли про те, як будуть розвиватися події в разі реального нападу РФ.

Також "Hyser" писав, що Британія зробила попередження Росії про напад на Україну.