У мережі розповіли про дієвий спосіб боротьби з дуже неприємним розладом-безсонням

Сон є одним з ключових запорук людського здоров'я, оскільки здоровий сон зміцнює імунітет і дозволяє позбутися від накопиченої фізичної і психічної втоми. Тут дуже недоречно доводиться безсоння, якою страждає кожна п'ята людина у світі. Втім, проти цього розладу є дієвий спосіб, про який розповіли у відео з каналу "AdMe.ru".

Так, необхідність швидко і ефективно засипати особливо затребуване у військово-морському флоті, в зв'язку з чим для військових була розроблена особлива техніка, яка дозволяє швидко і міцно заснути, що стане в нагоді і звичайним людям.

Дана техніка складається з п'яти кроків, і коротко її можна описати як повне розслаблення всіх м'язів тіла. Для початку потрібно лягти в ліжку на спину, після чого розслабити всі м'язи обличчя, в тому числі мову і щелепні м'язи. "розслабити" потрібно і очі.

Плечі потрібно опустити якомога нижче, що посприяє розслабленню шиї. Далі потрібно поступово розслабляти м'язи рук, рухаючись від плечей до передпліч. Якщо з цим виникають труднощі, м'язи можна спочатку напружити, а потім розслабити.

Популярні новини зараз

Справжня тварина: СБУ показала військового з Татарстану, який розправлявся з українками

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

"Я такого ще не бачив, буду звільнятися": російський окупант розповів про бої в Україні

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

Показати ще

Далі потрібно видихнути і розслабити груди, відчути як легкі наповнюються повітрям. Після цього потрібно розслабити ноги, рухаючись від стегон до литок і ступень.

Після того, як ваше тіло буде повністю розслаблено, потрібно зайняти голову ненав'язливими образами, які будуть відштовхувати думки, що перешкоджають сну. Розробники методики пропонують, наприклад, уявити себе лежачим в каное посеред красивого озера, небо над яким безхмарно. Або можна уявити себе лежачим в зручному гамаку з чорного оксамиту, який розташований в темній кімнаті. Якщо ці способи не допомагають, можна просто сконцентруватися на думці "не думай", і вже через десять секунд ви відчуєте сонливість.

Дана техніка вимагає деякої практики, на яку, за словами розробників методики, піде близько шести тижнів. Освоївши її, ви навчитеся міцно і добре засипати не тільки у себе вдома, але і взагалі де б то не було, що позитивно позначиться як на стані вашого здоров'я, так і на настрої.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, який популярний напій захищає від інфаркту і раку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експерти розповіли, який продукт потрібно їсти Щоранку для зміцнення здоров'я.

Також "Hyser" писав, що частини українців дозволили витрачати "ковидну тисячу" в аптеках.