Уряд України дозволив пенсіонерам докуповувати необхідний стаж, проте ціна на нього буде досить висока.

Про це написав у своєму Facebook експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Так, для того, щоб вийти на пенсію в 60 років з 1 січня 2022 року, українцю необхідно мати мінімум 29 років страхового стажу. Якщо у нього немає такого стажу, то влада дала дозвіл його докупити. Кожен рік обійдеться в 34 320 гривень.

Павловський уточнює, що договір на купівлю страхового стажу потрібно укладати не з Пенсійним фондом, а з Державною фіскальною службою України.

Популярні новини зараз

Справжня тварина: СБУ показала військового з Татарстану, який розправлявся з українками

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Коментатори були вкрай розгнівані такою сумою і запропонували не пенсіонерів обмежувати, а розвивати економіку країни. При такій пенсії залатити більше 34 тисяч гривень за один рік стажу непосильно для українських пенсіонерів.

"Зразу вмирай до пенсії не доживуть, гарно придумано для людей ()", " Але ж придумавши цю фішку - Рева, який собі заєпкав на все життя.", "Що ж ви творите?", "На палю їх всіх", "Не пенсіонерів треба обмежувати різними способами, а розвивати економіку. Покищо Зєля з шоблою займається тільки знищенням укаїнської економіки.
Зєлю геть, дострокові.", "Щоб мало сенс плати 34320, пенсія повинна бути більше 3000 грн.", "За даними державної служби статистики, за минулий рік інфляція становила 10,3%. Як констатував Держстат, цей показник інфляції є рекордним в Україні з 2017 року.
У ту ж годину, як заявив голова ради НБУ Богдан Данилишин, РЕАЛЬНІ доходи населення зросли всього на 3%.
Епоха бідності, як обіцяв великий Зе -...", "Слуга Порошенка і всіх олігархів, Зеленський, всі закони створює, для олігархів, в цьому його завдання.Єдина партія,, Батьківщина " за народ і Україну.", - висловилися в коментарях українці.

Раніше Hyser писав про те, що українських пенсіонерів обрадували надбавками.

Також Hyser повідомляв, що українцям розповіли, як і чому зростуть тарифи.

Нагадаємо, що українцям знову накрутять тарифи на комуналку.