Ні для кого не секрет, що українці, які отримали дві дози вакцини від коронавірусу, можуть отримати 1000 гривень. Однак дуже багато людей не можуть отримати ці гроші.

Відповідну публікацію розмістив на порталі «BBC»

Стало відомо, що українські чиновники виділили на програму 8 мільярдів гривень з державного бюджету. Ці гроші може отримати тільки той українець, який пройшов повний курс вакцинації. Однак потрібно розуміти, що ці гроші можна витратити тільки на обмежені речі.

Є відомості про те, що до 22 грудня 2021, більш ніж 4.5 мільйона українців подали заявки на отримання даної 1000 гривень. Велика частина українців отримала ці кошти, а за саме нарахування цих грошей було витрачено ще 206 мільйонів гривень.

Щоб отримати 1000 гривень необхідно виконати ряд дій: бути повнолітнім, отримати дві дози щеплення від коронавірусу, завантажити додаток "Дія" і оновити його до останньої версії в PlayMarket або AppStore, згенерувати електронний ковід-сертифікат в додатку "Дія", оформити спеціальну картку "єПідтримка" в одному з банків-партнерів. Онлайн або офлайн зайти в "Дію" в розділ "Послуги" і натиснути "єПідтримка".

Популярні новини зараз

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Дія
Дія

"Дію" необхідно оновити до останньої версії, зайти в розділ "Послуги" і натиснути кнопку "єПідтримка". Після цього кошти повинні прийти на карту банку, який ви виберете.

Є дуже багато випадків, коли українці не можуть отримати або навіть витратити 1000 гривень, яка їм вже прийшла.

Якщо щось не працює, можна звернутися в технічну підтримку "Дії" через чат-бот, щоб ви отримали необхідну підтримку.

Необхідно пам'ятати про те, що перевести в готівку ці гроші не можна, їх можна витратити тільки на певні послуги, наприклад, сходити в кіно, театр, музей, на концерт, купити книги або квиток на поїзд, крім цього, можна заплатити за спортзал.

Нагадаємо, що українців попередили про нову хвилю коронавірусу.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям показали нову статистику захворюваності на ковід.