У Мережу потрапила дуже тривожна і жахлива інформація про те, що в Тихому океані сталося виверження підводного вулкана, яке викликало цунамі. Це викликало справжню паніку, так як кадри виглядають, як справжня катастрофа.

Відповідний пост розмістили на порталі «Українська правда»

Стало відомо, що біля острова Тонга, який знаходиться в Тихому океані, сталося виверження підводного вулкана. Цей природний інцидент викликав цунамі.

Важливо помітити, що в соціальних мережах з'явилося дуже багато кадрів з цією страшною подією. Ці кадри можуть багато кого налякати, так як вони виглядають жахливо і лякаюче. На різноманітних відеофайлах можна побачити, як хвилі обрушуються на узбережжя в різних частинах Тихого океану.

Австралійське Метеорологічне бюро не змогло не помітити цієї ситуації. Повідомляється, що дане виверження підводного вулкана спровокувало 1,2-метрове цунамі.

Є відомості, що австралійське Метеорологічне бюро продовжує спостерігати за ситуацією, щоб бути готовим до можливих наслідків, однак, на даний момент жодної сильної загрози немає.

Крім цього, потрібно повідомити, що хвилі цунамі висотою близько 80 см спостерігалися в столиці Тонги Нукуалофі, а хвилі висотою близько 60 см — в Паго-Паго, столиці Американського Самоа.

Всім місцевим жителям було зроблено попередження і дані рекомендації триматися якнайдалі від узбережжя.

Також є відомості про те, що хвилі цунамі дійшли і до Японії, там було помічено хвилі від 1,2 до 3 метрів.

Агентство з надзвичайних ситуацій Нової Зеландії також відреагувала на цю ситуацію і повідомило, що можуть бути незвичайні течії і непередбачувані хвилі біля берегів.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про жахливу посуху на території України в майбутньому.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі показали виверження старого вулкана на території Росії.