Жителям України повідомили дуже важливі новини, які стосуються кожного громадянина нашої країни. Стало відомо, що ситуація з коронавірусом стає гірше, через це було зроблено важливе оголошення.

Відповідний пост розмістили на порталі «Апостроф»

Дуже важливо повідомити про те, що з 31 січня 2022 року набуде чинності новий наказ, в якому йдеться про список професій. Є спеціальний список, який свідчить про те, що не вакциновані українці не зможуть потрапити на роботу.

Саме через цю ситуацію, громадянам вирішили розповісти, які люди не зможуть потрапити на свою роботу, якщо вони не зробили щеплення від коронавірусу.

Міністерство охорони здоров'я України нагадало про те, що є наказ № 2664, де йдеться про те, що люди, які працюють в органах місцевого самоврядування, закладах охорони здоров'я державної та комунальної форм власності, комунальних підприємствах, установах та організаціях, не зможуть ходити на роботу якщо у них немає вакцини від коронавірусу.

Популярні новини зараз

"Зірвали задуми" у Росії розповіли, навіщо насправді вторглися в Україну

Ось це номер: командувача Чорноморським флотом РФ заарештували за крейсер "Москва"

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Пандемія коронавірусу. Фото: скріншот YouTube-відео.
Пандемія коронавірусу. Фото: скріншот YouTube-відео.

Людям, які працюють на професіях, про які говорилося вище, необхідно зробити хоча б одну вакцину. Якщо вони цього не зроблять, то, на превеликий жаль, їх усунуть від роботи без збереження заробітної плати.

Важливо помітити, що раніше в Україні зобов'язали робити щеплення проти коронавірусу працівників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, а також деякі інші категорії населення.

Якщо взяти до уваги ці нововведення, то можна зрозуміти, що ситуація з коронавірусом погіршилася на території України.

Крім цього, в мережі почало ходити дуже багато чуток, що в Україні очікується нова хвиля коронавірусу, так як молоді люди, яким близько 35 років, почали значно частіше звертатися в лікарні з симптомами коронавірусу.

Нагадаємо, що українців попередили про те, що 2022 рік буде дуже важким.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", професор заявив, що Україну чекає нова хвиля коронавірусу.

Також портал "Hyser" писав, що українцям показали нову статистику захворюваності коронавірусом.