В Україні очікується друге зимове повний місяць.

Перший повний місяць року називається Вовчий місяць, а буде він у вівторок вночі, 18 січня, о 01:51 за київським часом. Є речі, від яких краще утриматися в перший січневий повний місяць 2022 року. Про це пише "Апостроф".


В цей час людям слід бути обережними у всьому, особливо це стосується прояву зайвих емоцій. Крім того, варто бути готовими до того, що це явище може зробити негативний вплив на ваше здоров'я, яке проявиться в сонливості, слабкості, апатії і в цілому самопочуття буде погане.

Справа в тому, що вже було помічено, що в сам повний місяць і два дні до і після нього люди стають занадто агресивними або ж, навпаки, не виявляють інтересу ні до чого. Пережити цей час допоможе проведення часу з родичами і близькими, з якими найкомфортніше.


Також по можливості рекомендується уникати негативу в думках і стресових ситуацій. Навіть якщо щось І сталося, то потрібно контролювати свої емоції, щоб уникнути поганих наслідків, попереджають вчені. Вони радять зайняти себе побутовими питаннями, творчістю, улюбленим хобі, провести процедури по очищенню організму.

Примітно, що раніше повного місяця вважалися найкращим часом для проведення різних магічних ритуалів і обрядів. Тепер з повним місяцем пов'язують посилення психічних розладів, а також зростання насильства і злочинності.

Раніше "Hyser" писав про те, що був опублікований список найбільш несприятливих і небезпечних дат в 2022 році.

Також наш портал повідомляв, що до Землі летить величезний астероїд.

Нагадуємо, що жителі Землі фіксували унікальне явище, яке увійде в історію.