У соціальній мережі розмістили трагічну новину для того, щоб нагадати і вшанувати пам'ять про українських бійців, загиблих на території окупованого Донбас.

Відповідний пост оприлюднили на Telegram-каналі «Коридор ОП»

Необхідно нагадати, що 16 січня - День пам'яті бійців, які обороняли Донецький аеропорт.

Відомо, що оборона аеропорту в Донецьку тривала цілих 242 дні, де українські бійці мужньо захищали українську територію від російських окупантів.

На превеликий жаль, за цей час Україна втратила багато мужніх захисників – 100 осіб пішло з життя, а 500 осіб отримали важкі поранення.

Популярні новини зараз

Мабуть втомилися: у Кремлі вже заговорили про мир

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Бійці ЗСУ на Донбасі. Фото: скріншот Youtube-відео
Бійці ЗСУ на Донбасі. Фото: скріншот Youtube-відео

"16 січня відзначають День пам'яті бійців обороняли Донецький аеропорт. Оборона аеропорту тривала 242 дні, За цей час понад 100 людей загинули, близько 500 були поранені. Ця подія увійшла в новітню українську історію як символ героїзму українських воїнів які тримали аеропорт до останнього про вже зняті фільми і написані книги, а захисників аеропорту стали називати "кіборгами". Вічна пам'ять загиблих бійцям!",- підписаний пост в соціальній мережі.

Пост в Telegram
Пост в Telegram

Жителі України, які побачили дану публікацію, не зуміли стримати сліз. Люди вшанували пам'ять загиблих героїв і написали чимало відгуків під постом в месенджері.

"Малі жити... Але тепер, тільки в нашій пам'яті...", "Вічна пам'ять!", "У день пам'яті загиблих слов'ян потрібно б розповісти про тварюк, які привели їх до загибелі. Які тримали їх там, в повному оточенні, принижували, проїздом через блок пост ополченців і за підсумком кинули", - написали українські громадяни.

Коментарі
Коментарі

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, що українцям розповіли про підступний план Кремля.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українським громадянам повідомили, що кількість російських військ під Україною досягла 100 тисяч осіб.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі повідомили, як Росія буде вторгатися в Україну.