У соціальній мережі розмістили дуже обурливу інформацію, де говориться про те, що картки українців, на які надходить зарплата, почали масово блокувати. Через цю подію в соціальних мережах почався справжній "колапс".

Відповідну публікацію розмістив у Telegram-каналі «Ху * вий Миколаїв».

"Банки зможуть блокувати картки українцям за анонімне поповнення понад 5 тис. грн відповідно до Закону України Про Фінмоніторинг, якщо за добу на карту надходить кілька платежів по 5 тис.грн, банк може тимчасово заблокувати рахунок / карту клієнта і звернутися до нього за роз'ясненнями, оскільки банки зобов'язані ідентифікувати платників, якщо рахунок поповнюється на суму понад 5 тис. грн. Норми закону не поширюються на: ∙ оплату житлово-комунальних послуг, податків, штрафів, інших обов'язкових зборів і платежів (незалежно від суми); ∙ сплату кредиту в сумі до 30 тис.грн; ∙ перекази для оплати товарів і послуг, здійснені платником за допомогою картки або іншого електронного платіжного засобу, якщо її номер супроводжує переказ (незалежно від суми); ∙ всі готівкові перекази в межах України в сумі до 5 тис. грн; ∙ зняття коштів з власного рахунку", - підписано публікацію в месенджері.

Коментарі
Коментарі

Крім цього, потрібно помітити, що жителі України не пропустили повз вуха дану новину. Обурені українці не стали мовчати і почали писати свої думки в коментарях до цієї новини.

Популярні новини зараз

"Світовий рекорд втрат": у Єврокомісії протверезили Путіна і його генералів

У Росії щось почнеться: ФСБшники і розвідники вивозять сім'ї за кордон

Мабуть втомилися: у Кремлі вже заговорили про мир

"Я такого ще не бачив, буду звільнятися": російський окупант розповів про бої в Україні

Показати ще

"тепер вони повинні відкрити ПП з позначкою надання послуг населенню", "Ну, у них вже є, правда воно називається... Посвідчення народного депутата України!", "То депутутки, хоча так само елітні давалки обіцянок", "Ну якщо чесно якось не дуже чесно значить ми звичайні люди 5.000 зарплати не можемо отримати на карту нам за неї треба заплатити податок а держава ми можемо платити неважливо які суми і без всякого податку може з них треба податок почати знімати і народу буде жити бл*ть простіше",-залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі
Коментарі

Нагадаємо, що українцям розповіли, як правильно оформити пенсію.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям повідомили, що 2022 рік буде дуже складним.

Також портал "Hyser" писав, що українцям повідомили, як заощадити на газі.