Сьогодні на сайти Кабінету міністрів і окремих міністерств, а також сайт сервісу «Дія» була здійснена глобальна хакерська атака. В результаті хакерської атаки витоку персональних даних українців не було.

Про це йдеться у матеріалі «Слово і Діло».

У заяві Держспецзв'язку щодо хакерської атаки повідомляється, що в ніч з четверга на п'ятницю, з 13 на 14 Січня, хакери атакували деякі урядові сайти. Хакерській атаці піддалися сайти МЗС, МОН та інші. На головній сторінці урядових сайтів з'явилися повідомлення провокаційного характеру.

У відомстві зазначили, що в результаті атаки контенту сайтів не змінився. Крім цього, не відбулося будь-якого витоку персональних даних громадян.

У відомстві також зазначили, що було прийнято рішення про тимчасове призупинення роботи деяких інших урядових сайтів. Такі заходи вводяться для того, щоб запобігти поширенню хакерської атаки на інші ресурси, і щоб локалізувати технічну проблему.

В даний час фахівці Держспецзв'язку спільно зі Службою безпеки України та кіберполіцією займаються збором цифрових доказів. Проводиться розслідування цього інциденту.

У Facebook МОН закликали користуватися іншими вебресурсами, в тому числі сторінкам міністерств у соцмережах.

Також ексклюзивна та достовірна інформація про роботу команди МОН публікується в Telegram-каналі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

Користувачі соцмережі Facebook коментую пост МОН:

Популярні новини зараз

Буде «нова Чечня»: Путіна попередили про найгірший сценарій у разі нападу на Україну

Харків, Одеса і Дніпро: генерал-лейтенант заявив, які українські міста атакує Росія

Рахунок пішов на дні: командувач ООС назвав точну дату можливого нападу РФ на Україну

Фанати не стримують сльози. Не стало зірки "Маршу турецького" і "Ранеток"

Показати ще
  • Ось вам і цифровізація.
  • Ось вам і розпіарена "Дія". Всі наші дані в руках російської банди. І що тепер?
  • Це, напевно, розважалися айтішники, які готуються піти викладати в школу.
  • Роль кібербезпеки трохи перебільшена, - міністр Федоров. Після серії атак кібербезпека України вийшла на інший рівень, вважає міністр.
  • Хакнули, а де захист від таких атак, чому уряд не вжив заходів для цього? Чим нероби там займаєтеся???? 2 год назад тільки виявили?????
  • Все налагодиться.
  • Війна в сучасному світі і інформаційна теж.

Раніше "Hyser" повідомляв, що перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін розповів, чому хакеру, який створив підроблений додаток дали другий шанс, і запропонували роботу в Міністерстві.

Наш портал, писав, що хакера-самоучку, який нещодавно підробив Державний сайт «Дія» віддали на стажування до Михайла Федорова.

Нагадаємо, що небезпечний вірус під виглядом оновлення ОС Android краде всі дані власника.