Експерти з'ясували, що в роутерах популярних виробників знайшли серйозну вразливість

Сьогодні роутери є практично в кожному будинку, однак, як з'ясувалося, вони можуть становити загрозу для вашої кібер-безпеки. З'ясувалося, що в прошивках пристроїв існує серйозна уразливість, якою скористалися хакери, в результаті чого у них з'явилася можливість Майні криптовалюта з підключених до роутера пристроїв. Про це у своєму звіті заявила американська IT-компанія "SentinelLabs".

Повідомляється, що вразливість була виявлена в модулі NetUSB, який випускає тайванська компанія KCodes. Цей модуль встановлюється на кожне четверте мережеве пристрій в світі, в тому числі в пристрої таких відомих виробників мережевої техніки як TP-Link, Tenda, D-Link, Netgear, Western Didngital і EDiMAX.

Завдяки цій проломи у хакерів з'являється можливість дистанційно керувати пристроями. Підключеними до Wi-Fi-мережі роутера, майня криптовалюта або здійснюючи DDoS-атаки. Варто відзначити, що небезпека такої уразливості експерти оцінили як практично найнебезпечнішу — 9,8/10 за шкалою CVSS.

Виправити ж цю помилку мають можливість тільки виробники роутерів, випустивши оновлення прошивки з виправленою вразливістю, проте з усіх перерахованих вище компаній це вже зробили тільки в Netgear. Експерти також відзначають, що поки у них немає інформації про успішне використання описаної проломи, проте це може почати відбуватися вже в найближчому майбутньому.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Monobank попередив українців про шахраїв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі сміються над фотожабою Порошенка.

Також "Hyser" писав, що новий мобільний оператор заманює українців вигідними тарифами.