У Військово-Морських силах України заявили про те, що у них є сценарій нападу РФ з моря

За останній час Російська Федерація вчинила досить ворожих дій, які вказують на те, що вона готова вчинити напад на Україну. Крім нападу зі сходу країни, в українській армії не виключають сценарій військового вторгнення РФ з моря. Про це в інтерв'ю "Sky News" розповів заступник командувача Військово-Морських сил України Андрій Тарасов.

Так, вже сьогодні російський флот і берегова охорона здійснюють ворожі дії по відношенню України. Вони блокують ділянки моря для українського судноплавства, мотивуючи це проведенням навчань. Це означає, що російські війська можуть піти на берегову висадку десанту на українських берегах, тому українські війська повинні бути готові відбити таку операцію. У зв'язку з цим останнім часом Україна відновлює свій військово-морський флот, який був знищений після окупації Криму.

Так, в інтерв'ю Тарасов звернув увагу на те, що Росія діє все більш агресивно в акваторії Азовського моря, блокуючи морське судноплавство України, пояснюючи це тим, що їх кораблі проводять навчання. Крім того, час від часу російські судна використовують спеціальні засоби-Глушники, які порушують зв'язок і роботу навігації на українських кораблях.

Тарасов зазначає, що рівень підготовки російського морського десанту високий, оскільки він постійно реалізує операції з висадки в рамках навчань. При подібному розвитку ситуації українські військові повинні запобігти висадці російських сил. Він також зазначив, що з тих пір, як Україна втратила Крим, вона відновила свою морську піхоту і берегову артилерію, тому наявні на узбережжі України сили зможуть протистояти будь-якому десанту.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Зеленського зробили заяву про напад Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, хто з українців зможе вступити в територіальну оборону.

Також "Hyser" писав, що США передали Україні потужне озброєння.