Мало кому хочеться усвідомити і прийняти факт зради. Багато людей так чи інакше живуть з цим почуттям, прощають, заспокоюються. А хтось викреслює людину назавжди з власного життя і продовжує жити з величезною раною всередині своєї душі.

Однак левова частина і тих, і інших хоче навчитися розпізнавати перші сигнали зради з боку коханої людини. Детальніше про них інформує ТСН.

Згідно з даними джерела, психологи визначили цілих 15 ознак, які допоможуть розпізнати зраду.

 1. Раптова увага до самого себе: якщо партнер почав ретельніше стежити за собою, займатися спортом, чепуритися, це може говорити про нове любовної захоплення.
 2. Таємне використання засобів зв'язку: якщо закривається в туалеті з телефоном, якщо ховає свій ноутбук, а також ставить паролі на всі ці гаджети - значить є, що приховувати.
 3. Роздратування без причини: різкі перепади настрою і причіпки говорять про небажання людини проводити з вами час.
 4. Ігнорування ваших дзвінків і повідомлень: якщо людина більше не вважає за потрібне вам відповідати, а також не передзвонює, то це свідчить про втрату інтересу до вашої персони.
 5. Інтимна близькість: її відсутність або зміна кількості і якості близькості, яке вказує або на наявність почуття провини, або на бажання випробувати все те ж, але з іншою людиною.
 6. Приховування галереї в телефоні: може свідчити на наявність інтимних фотографій за участю іншої людини.
 7. Немає нових спільних фото в соціальних мережах: говорить про присутність третьої людини, перед якою не можна "спалитися" щоб не позбутися уваги.
 8. Погіршення ставлення до вас: причіпки, пошук причини, щоб розлучитися.
 9. Зміна в повсякденному графіку: часті затримки на роботі, раптові виклики під час вихідних або відпустки теж свідчать про ймовірну зраду.
 10. Друзі партнера починають вас ігнорувати або цуратися: швидше за все, вони знають про зраду і їм ніяково.
 11. З'являються зайві витрати: коли без причини пропадають гроші, якщо може говорити про витрати на новий об'єкт жадання.
 12. Невпевнена поведінка поруч з партнером: часто кохана людина починає невпевнено і нерішуче себе вести поруч з вами, що може говорити про зраду і почуття провини.
 13. Згасання емоційної близькості: коли немає бажання обговорювати події, пліткувати, розділяти інтереси і дозвілля.
 14. Часто цікавиться вашим місцезнаходженням: коли просто не хоче з вами зіткнутися і "спалитися".
 15. Ухилення від розпитувань про зраду: у разі зради, партнер почне брехати і викручуватися.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що українська влада розповіла про підвищення цін на продукти.

Нагадувати, українцям розповіли, які тарифи найбільше піднімуться в 2022 році.

Також, в Україні оголосили про нове підвищення пенсії.