В офісі Президента України заявили про те, що держава надасть сім'ям можливість купити житло

Український уряд вирішило провести плідний рік, тому вже заявило про те, що незабаром в силу вступить соціально орієнтована програма. Ця програма, наприклад, надасть допомогу в покупці житла. Про це в інтерв'ю інформаційному порталу "Інтерфакс-Україна" заявив заступник голови офісу Президента Ростислав Шурма.

Так, Шурма цю державну програму описав як максимально простий і зрозумілий продукт, в якому не буде будь-яких обмежень. За його словами, метою програми є надання можливості українським сім'ям отримати нову квартиру площею в 60-70 квадратних метрів. Програма розрахована на те, щоб сім'я, яка в місяць заробляє від 20 до 30 тисяч гривень змогла взяти таку квартиру в іпотеку під 5% річних, роблячи щомісячний платіж в 10 тисяч гривень.

Єдиним обмеженням даної програми є те, що стати її учасниками зможуть тільки офіційно працевлаштовані українці.

Примітно, що в рамках цієї програми українцям будуть надаватися кредити під 5% річних не тільки на житлоплощу, а й на транспорт. Важливим моментом є те, що мова, в першу чергу, йде про електротранспорт.

За словами Шурми, в українському уряді мають намір простимулювати інтерес до електрокарів, причому з боку як звичайних українців, так і інвесторів, які можуть бути зацікавлені в тому, щоб вкластися в локалізацію виробництва електрокарів на території України.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у столиці "креативно" переробили вхід в під'їзд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що доктор Комаровський назвав головні помилки українців з підвищеним тиском.

Також "Hyser" писав, що в Одесі спалахнув скандал через поведінку шкільного вчителя.