Здавалося б, багато чого можна було б прояснити, якби Володимир Путина погодився на особисту зустріч у Володимиром Зеленським.

Однак ця зустріч кожен новий рік відсувається ще далі, адже по суті, згода на такий крок означає де-факто визнання главою Кремля участь РФ у війні з Україною на Донбасі. Але ж за твердженням Путіна, "росіян там немає".

Про це інформує Апостроф, посилаючись на заяву Давида Арахамії в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Народний депутат зазначив, що за Мінськими угодами давно ніяких просувань немає, і ігнорує їх саме російська сторона. Власне, і Мінськ вже не актуальний, через дії Олександра Лукашенка.

Путін з 2014 року заперечує участь російських військ у військових діях на Сході України. І це всупереч задокументованим фактам, фотографіям і використаній зброї, яка належить РФ.

Тому переговори з Зеленським означатимуть те, що Путін готовий брати відповідальність за ситуацію.

"Прямі переговори - це рішучий крок. Чому? Тому, що Росія завжди намагається уникнути цього. Вони кажуть, мовляв, сідайте за стіл переговорів спочатку з цим невизнаними ватажками, мовляв - вони сторона конфлікту. Тому прямий виклик на переговори-це фактично і є визнанням того, що Росія-сторона конфлікту",- заявив Арахамія.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що мер Києва Віталій Кличко потрапив у конфуз із заявою з приводу посипання доріг столиці в зимовий період.

Нагадуємо, що глава Міністерства закордонних справ України розповів, в якому випадку відбуватиметься мобілізація.

Також портал Hyser інформував, що командувач ООС розповів, що буде в разі реального нападу Росії на Україну.