Синоптики розповіли про те, якою буде погода в перші вихідні грудня 2021 року

В Україні настала зима, і поки що погода не відходить від норм минулих років. Повідомляється, що перші грудневі вихідні будуть трохи морозними, з опадами у вигляді мокрого снігу і досить високою температурою в окремих частинах країни. Про це повідомляє iнформаційний портал "Волинь Online".

Так, в суботу, 4 грудня, в центральних, західних і північних областях вдень випадання опадів не очікується. Погода буде прохолодною і вологою, термометри вдень покажуть від -1 до 2 градусів вище нуля. Вночі в Закарпатті, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях похолодає до 10-11 градусів нижче нуля. У Київській, Чернігівській, Вінницькій, Сумській, Хмельницькій та Рівненській областях вночі буде невеликий мороз до -4 градусів. У Полтавській та Кіровоградській областях може випасти мокрий сніг.

У південних і східних областях України, які знаходяться в теплому секторі циклону, погода буде не морозною, але можливе випадання дощів з мокрим снігом. Найтепліше буде в Луганській, Донецькій, Херсонській та Запорізькій областях — до 8-9 градусів тепла вдень.

У неділю, 5 грудня, в Центральних, Північних і західних областях погода буде такою ж, як і в суботу. Вдень сніг може випасти в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. У південних і гілкових регіонах буде прохолодно - від 3 до 6 градусів вище нуля. У Луганській, Донецькій та Запорізькій областях пройде дощ зі снігом.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що астрологи розповіли, в яких нарядах краще зустрічати Новий Рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, які речі не можна дарувати на Новий Рік.

Також "Hyser" писав, що українців попередили про потужні магнітні бурі в грудні.