Лукашенко заявив, польська влада вживає радикальних заходів для вирішення кризи, але приховує це

Вже деякий час минув з тих пір, як з боку Білорусі у напрямку до Польщі відправили велику кількість нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу, проте наслідки цієї ситуації продовжують обговорюватися. Нещодавно в інтерв'ю інформаційному порталу "РИА Новости" президент РБ Лукашенко заявив про те, що на польсько-білоруському кордоні з'явилося вже безліч безіменних могил.

Так, Олександр Лукашенко заявив, що в лісах на кордоні між Польщею і Білоруссю з'явилося вже "море безіменних могил" і задався питанням про те, хто ховає всіх цих людей. На думку глави РБ, цим займається не польська влада, оскільки вони ввели надзвичайний стан і на кордон нікого не пускають, а небайдужі поляки.

Лукашенко також стверджує, що журналісти і представники міжнародних спостережних організацій працюють тільки з боку Білорусі. За кілька днів до цього глава Білорусі звинувачував Литву в тому, що вона підкидає трупи в спальних мішках через кордон.

Нагадаємо, ситуація на польсько-білоруському кордоні істотно погіршилася 8 листопада, коли вранці з'явилися повідомлення про велику групу мігрантів, яка рухається до польського кордону в супроводі білоруських силовиків. Вдень мігранти спробували прорватися через кордон, проте були зупинені, а до вечора вони облаштували табір біля кордону.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Євген Єнін розповів про навчання на кордоні з Білоруссю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лукашенко почав погрожувати Україні.

Також "Hyser" писав, що на українському кордоні з Білоруссю з'явилася Авіація.