У Верховній Раді розглянуть документ, який дозволить військовим з країн НАТО потрапити в Україну

В останні роки український Уряд робить активні кроки для того, щоб прискорити вступ нашої держави в Північноатлантичний Альянс. Так, у понеділок, 29 листопада, в українському парламенті зареєстрували запропонований президентом законопроект, який дозволить іноземним військовим, у тому числі і військовим з країн НАТО, заходити на територію України. Даний законопроект приймається для можливості здійснити спільні навчання в 2022 році. Інформація про даний законопроект розташована на сайті Верховної Ради.

Повідомляється, що закон № 6359 був запропонований президентом України Володимиром Зеленським. Згідно з цим законопроектом буде схвалено участь українських військ у кількох навчаннях. Це, зокрема, підготовка підрозділів Збройних сил України, багатонаціональні навчання "Об'єднані зусилля – 2022", спільні навчання України та США "Репід Трайдент – 2", спільні навчання України та Великобританії "Козак Мейс – 2022", багатонаціональні навчання "світла лавина – 2022", спільні навчання України та Польщі "Сільвер Сейбр – 2022", спільні навчання України та США "Сі Бриз – 2022", спільні навчання України та Румунії "Ріверайн – 2022", а також багатонаціональні "Кленова арка – 2022" і "вікінг – 2022".

У документі також йдеться про те, що на всі перераховані вище військові навчання український уряд збирається витратити 106,5 мільйонів гривень.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що генсек НАТО розповів, чому Альянс не буде обороняти Україну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Кремлі зробили заяву щодо нападу на Україну.

Також "Hyser" писав, що українські військові збили російський безпілотник на Донбасі.