Нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко висунув звинувачення у бік Заходу про те, що ними був створений фейк про загрозу з боку Російської Федерації. Також він виявив готовність воювати на українському Донбасі або на боці Росії.

Пропагандистське агентство "БелТА" передає, що Лукашенко заявляє про відсутність у нього відомостей про планований напад Росії на Україну.

"Але якби такі задуми були, то білоруські військові, в тому числі я, про це б знали. Нас би поставили до відома", - заявив диктатор.

Олександр Лукашенко. Скріншот з відео на Youtube
Олександр Лукашенко. Скріншот з відео на Youtube
Олександр Лукашенко. Скріншот з відео на Youtube

Самопроголошений глава Білорусі зажадав від Євросоюзу і США "викласти факти на стіл" про те, що ведеться підготовка агресії з боку Росії проти української держави.

Він заявляє, що в разі розв'язки війни між Україною і Росією, Білорусь осторонь не залишиться і буде на відомому всім боці. Крім того, Лукашенко заявляє, що Україна почала посилювати свій кордон з його державою, хоча там наразі спостерігається повний спокій.

"Вони прекрасно розуміють: якщо знову розв'яжуть войнушку на Донбасі або десь на кордоні з Росією, Білорусь осторонь не залишиться. І ясно, на чиєму боці буде Білорусь. Вони це розуміють, тому почали посилювати свій північний, білорусько-український кордон. Хоча до цього ніяких фактів, причин сьогодні немає. Там абсолютна тиша і навіть спокійніше, ніж було раніше", - запевняє Лукашенко.

Як відомо, трохи раніше пан Лукашенко відповів Польщі на її ультиматум перекрити залізничне сполучення з Білоруссю. Він каже, що після цього транспортний потік довелося б пускати через Україну: "Поїдуть через Донбас, а там хлопці різкі".

Раніше Hyser писав про те, що Україна перекинула бригаду швидкого реагування на західний кордон.

Також Hyser повідомляв, що з'явилися перші подробиці стосовно стрілянини на кордоні Білорусі та Польщі.

Нагадаємо, що українська армія отримала від США потужну військову допомогу.