Тепер оформити виплати від держави пенсіонери можуть не виходячи з дому. Щоб не стояти в чергах і не ходити в держоргани, перерахунок пенсій буде проходити на порталі "Дія".

Глава Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров каже, що для отримання даної послуги процес був максимально автоматизований.

"Для отримання цієї послуги ми максимально автоматизували процес, щоб скоротити кількість документів, полів для заповнення і час очікування", - написав він у своєму Facebook.

Крім того, міністр уточнив, що для оформлення виплат більше не буде потрібно стояти в чергах. Будучи вдома, вони зможуть увійти в додаток" дія", заповнити анкету, додати всі документи, які необхідні для оформлення і відправити заявку. Це особливо актуально в умовах пандемії, щоб не піддавати себе ризику захворіти, сидячи в черзі.

"Тепер вони зможуть зробити це, не виходячи з дому, на порталі "дія". Потрібно заповнити анкету, завантажити необхідні документи і відправити заявку - і все. В умовах пандемії ці інновації допоможуть дорослим людям запобігти зайвим ризикам захворіти в чергах, а також збереже їх здоров'я або навіть життя", - резюмував Федоров.

Також нагадаємо, що з 1 грудня на порталі "Дія" розпочне свою роботу послуга зміни місця проживання онлайн майже для всієї України. Її можна буде отримати за 1 робочий день без відвідування 3 установ, 30 днів очікування і зайвих документів.

Раніше Hyser писав про те, що український пенсіонерам розповіли про черговий перерахунок пенсійних виплат.

Також Hyser повідомляв, хто з українських пенсіонерів отримає надбавку з 1 грудня.

Нагадаємо, що українцям повідомили про нові податки за їхні квартири.