У соціальній мережі розмістили дуже важливу і корисну інформацію, в якій повідомляється про те, що багато що може змінитися для українських громадян вже з 1 грудня. Підвищення зарплати, пенсій та інші приємні "плюшки" чекають жителів України вже з наступного місяця.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Новини»

В першу чергу хочеться повідомити про підвищення прожиткового мінімуму на території України. Вже з 1 грудня буде підвищено прожитковий мінімум. Цей графік підтверджено в держбюджеті-2021.

Потрібно підкреслити, що після того, як виросте прожитковий мінімум, за ним виросте і мінімальна заробітна плата. Це означає те, що мінімальна зарплата буде не 6000, а 6500 гривень.

Важливо зазначити, що при підвищенні мінімальної зарплати залишаться старі ціни на податкову соціальну пільгу, граничний розмір зарплати на місяць, до якої застосовується ПСП, добові та ставки єдиного податку.

Крім цього, потрібно повідомити і про пенсійні виплати, які будуть також збільшені з 1 грудня. Проект держбюджету передбачив підвищення соціальної виплати у вигляді пенсій. При зростанні мінімального прожиткового мінімуму виростає і мінімальна пенсія.

Зміни в Україні
Зміни в Україні

Українці, які отримують максимальну допомогу з безробіття у вигляді 9516 гривень, отримуватимуть 9 924 гривень на місяць з 1 грудня.

Є ще важливі зміни, в яких говориться про те, що діти, які отримували опіку або піклування, буду отримувати 5 250 гривень на місяць (діти до 6 років) і 6 545 гривень на місяць (діти від 6 до 18 років).

Також є інформація про те, що з 1 грудня в силу може вступити новий закон про електронну прописку. Цей закон діятиме після того як Володимир Зеленський його підпише.

Нагадаємо, що жителям України повідомили про те, що їх відключатимуть від зв'язку.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі почали ходити чутки про те, що Віктор Янукович хоче повернути президентський титул.

Популярні новини зараз

Це лише репетиція: народний синоптик розповів, коли з України піде зима

Не встиг прикрити «дзвіницю»: Дорофєєва злила фото Дантеса без плавок

Наче коник: у Києві засікли унікальний зелений «Москвич» на чорних номерах. Фото

Світ моди не буде колишнім. Не стало відомого італійського модельєра

Показати ще

Також портал "Hyser" писав, що українцям розповіли про зростання зарплат у 2022 році.