Протягом поточного, 2021 року, ціна на курятину в нашій країні зросла приблизно на 30% і зростання ціни пов'язане виключно зі збільшенням витрат виробників.

Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Світлана Литвин каже, що за останній рік зросла ціна на зернові культури, якими годують птицю, пише "ubr.ua". Найбільше зростання цін на корм для птиці було в січні-лютому - на 60%. Це посприяло тому, що виробники почали піднімати ціну. В іншому випадку вони повинні були припиняти виробництво.

"Вперше за тривалий період ми бачимо скорочення обсягів виробництва курятини в Україні. За останні десять років виробництво постійно зростало. За десять місяців 2021 року промислове виробництво скоротилося на 3%, у домогосподарствах – на 4%. В таких умовах ціна і зросла", - вказала експерт.

Аналітик каже, що подорожчання м'яса очікує і надалі. Пов'язано воно з прийдешніми святами. Якщо говорити про курятину, то найбільше ціна виросте на куряче філе оскільки воно користується попитом найбільшою мірою.

Разом з тим хочемо нагадати, що подорожчало сало в нашій країні. Ціна на популярний продукт злетіла вдвічі.

Разом з тим експерти вважають, що подальшого його подорожчання очікувати не варто, а то подорожчання що було, свідчить про майбутнє подорожчання м'яса.

Раніше Hyser писав про те, що в Україні озвучили ціни на новорічні ялинки та сосни.

Також Hyser повідомляв, що в Україні після Нового року рекордно подорожчає хліб.

Нагадаємо, що українців ошелешили цінами на вершкове масло.