Національний Корпус повідомив, що вночі 25 жовтня відбувся підпал спортивного комплексу «Авангард» у місті Дніпро, який відкрили завдяки ветеранам «Азову».

Про це повідомлено на офіційному сайті Національного Корпусу.

Як заявлено на сайті, жодні залякування не спрацюють і не змусять Нацкорпус припинити свою діяльність у Дніпрі. «Вочевидь, антиукраїнські сили мають змогу лише таким підступним способом перешкоджати активній діяльності Національного Корпусу», - підкреслено у публікації.

Представники Нацкорпусу повідомляють, що цієї ночі невідомі здійснили підпал спортивного залу «Авангард», який вдалося відкрити завдяки зусиллям ветеранів «Азову». «Невідомі на даний час нам особи за допомогою легкозаймистих речовин здійснили підпал комплексу. Внаслідок пожежі, спортивні зони комплексу зазнали великої шкоди», - розповідається на сайті.

Також у публікації зазначено, що цей підпал – не перший, подібне трапилося вже 4 роки тому, тоді весь удар прийшовся на фасад «Авангарду». Тим не менш, представники Нацкорпусу обіцяють відновити спортзал і його роботу вже у близькому майбутньому.

Як повідомляв Hyser, «Юнацький Корпус» розповів, чим займалися учасники всеукраїнських юнацьких змагань.

Також Hyser писав про те, що Вербінець обґрунтував незаконність рішення суду щодо Кухарчука.