Про це йдеться на офіційному сайті Нацкорпусу.

Як зазначається у публікації, проти мера Кремінної вже порушували два кримінальні провадження № 22014130000000074 від 07.06.2014 за ч. 2 ст. 110 КК України та № 22019000000000179 від 14.06.2019 за ч. 1 ст. 109 КК України через підозру у діяльності проти конституційного ладу в Україні та зазіхання на територіальну цілісність держави.

Далі представники Нацкорпусу детальніше зупиняються на злочинах Володимира Струка. «У 2014 році під час «русской весны» колаборант і зрадник Струк закликав до повалення конституційного ладу в Україні та був організатором псевдореферендуму в Луганську», - повідомлено у публікації. Тут же додається, що Струк звинувачується також у фінансуванні «загону самооборони» та групи терориста Мозгового, організації польових кухонь з написом «Для молодої республіки» та переслідуванні журналістів проукраїнської позиції. А після провалу проєкту «Новоросія», зазначає Нацкорпус, Струк втік до Сполучених Штатів, забравши із собою родину.

Керівник центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін підкреслив у своєму Telegram, що питання щодо антиукраїнської діяльності Струка порушувалося вже неоднократно. Націоналіст називає мера Кремінної «ватніком» і також вказує на підозри у фінансуванні терористів і сепаратистів. «На восьмий рік війни є українські міста, де при владі опинились сепаратисти та колаборанти, які хотіли знищення України», - констатує керівник Нацкорпусу.

Отже, констатують представники Нацкорпусу, попри всі підозри, у 2020 році Струк став мером Кремінної. Хоча, на їхню думку, він заслуговує не на посаду міського голови, а на місце у в’язниці. «Тому Національний Корпус вимагає від генерального прокурора України Ірини Венедіктової виконати свої посадові обов’язки та вжити всіх заходів для вручення Володимиру Струку підозри за вищевказаними статтями, а також для завершення досудового розслідування та подальшої передачі таких матеріалів до суду в порядку, встановленому чинним законодавством», - повідомлено у публікації.

Як повідомляв Hyser, Кирилов розповів про незаконне утримання ведмедя, занесеного до Червоної книги.

Також Hyser писав про те, що Вербінець пояснив, чому рішення щодо Кухарчука – не законне.