Про це розповідається на офіційному сайті Національного Корпусу.

Свою думку щодо рішення суду висловив адвокат Дмитра Кухарчука Едуард Вербінець: «Сьогодні мало бути єдине рішення суду, а саме – відмова у задоволенні клопотання слідчого. Тому що за законом слідчий має викласти обставини, які вказують на те, що мій підзахисний може перешкоджати завершенню досудового слідства».

Як він пояснює, суд не повинен був задовольняти клопотання слідчого, оскільки слідство закінчилося і його вже оголосили, тобто Кухарчук аж ніяк не міг йому перешкодити зараз. Тому, констатує адвокат, рішення тримати черкаського ветерана в СІЗО до 20 грудня 2021 року суперечить закону.

Представники Нацкорпусу також акцентують на тому, за що взагалі Кухарчук та Довбиш потрапили під варту. «Нагадаємо, що проти черкаських ветеранів Дмитра Кухарчука та Олега Довбиша порушили кримінальну справу за ст. 296, ч. 4 про «хуліганські дії», які вони нібито вчиняли на акції протесту під Офісом Президента», - розповідається у публікації. Тут же додається, що конкретно Кухарчука звинуватили в тому, що він нібито вдарив правоохоронця і той отримав хімічний опік очей.

Як повідомляв Hyser, Нацкорпус заявив, що держава має боротися з колабораціонізмом.

Також Hyser писав про те, що Нацкорпус розповів, чи вдалося ветеранам вийти на діалог із Зеленським у Золотоноші.