На своєму офіційному сайті представники Нацкорпусу повідомили про початок процесу розгляду апеляції щодо несправедливо ув’язнених черкаських ветеранів. Судове засідання відбувається наживо.

На сайті зазначено, що Київський апеляційний суд почне розглядати ці апеляційні скарги 27 вересня об 11:00. Також додається, що йдеться про запобіжні заходи, які суд встановив Дмитру Кухарчуку та Олегу Довбишу і які, на думку Нацкорпуса, несправедливі щодо ветеранів. «Раніше, 30 серпня, Печерський районний суд Києва відправив ветеранів російсько-української війни під варту», - зазначається на сайті.

Нацкорпус акцентує на тому, що такі рішення суд приймає не щодо ворогів України, а щодо її захисників, патріотів і ветеранів війни з РФ. У публікації зазначається, що звинувачення проти Кухарчука та Довбиша сфабриковані, а суд проігнорував їхнє спростування і вирішив усе ще до цього.

Представники Нацкорпусу заявляють, що вийдуть під стіни суду на знак підтримки черкаських ветеранів і протесту проти репресивної політики влади. «Запрошуємо всіх прийти та підтримати ув’язнених побратимів!», - підкреслено на сайті.

Як повідомляв Hyser, Нацкорпус закликав українців виказати своє невдоволення рішенням суду залишити Величка під арештом.

Також Hyser писав про те, що Жорін розповів, як влада ув’язнює ветеранів.