Тепер офіційний кандидат у депутати Верховної Ради України на 197-му окрузі – Дмитро Кухарчук. Про це повідомили представники Національного Корпусу на своєму офіційному сайті.

У публікації зазначається, що за сфабрикованим, на думку Нацкорпусу, звинуваченням через хуліганство під час протестної акції «Зупинимо капітуляцію» Дмитро Кухарчук опинився в СІЗО на 60 діб. Там же він вирішив балотуватися на вибори до Верховної Ради України і заявив про це у своєму листі з Лук’янівського СІЗО. «Я прийняв рішення боротися за мандат народного депутата України на 197-му окрузі», - написав затриманий.

Також Кухарчук пояснив своє рішення йти в депутати. За його словами, сьогодні ВР перетворилася з парламентського органу просто на збіговисько, яке лише виконує накази влади. Окрім цього, додає ветеран, на його рішення повпливали наміри сепаратиста Войцехівського прийти до влади.

Тепер, як вказано на сайті, Дмитро Кухарчук став офіційним кандидатом від Національного Корпусу до Верховної Ради в окрузі №197 (Черкащина). «Сьогодні ЦВК ухвалила рішення про реєстрацію кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради», - зазначено у публікації. До того ж, підкреслено на сайті, 18 вересня на користь Кухарчука йти в депутати відмовився інший кандидат – Ігор Зайчук.

Як повідомляв Hyser, новим кандидатом до ВР від Нацкорпусу став ув’язнений Дмитро Кухарчук.

Також Hyser писав про те, що за ґратами зараз перебувають черкаські ветерани Дмитро Кухарчук та Олег Довбиш.