Представники Національного Корпусу повідомили на своєму офіційному сайті, що Олександру Тарнавському вдалося перемогти на судовому процесі щодо непристойних написів на паркані.

Нацкорпус зазначає, що на сьогоднішнє судове засідання щодо справи Тарнавського адвокат викликала двох свідків-поліцейських. Після того як їх заслухали, підкреслено у публікації, справу довелося закрити через відсутність правопорушення. «Керівник Чернігівського осередку Національного Корпусу Олександр Тарнавський виграв судовий процес щодо напису на паркані, який, на думку поліцейських, ображав Зеленського», - зазначається на сайті.

Представники Нацкорпусу переконані, що ця виграна судова справа – початок руйнування репресивного режиму влади щодо патріотів та ветеранів. «Впевнені, що слідом за розвалом цієї надуманої справи, суд так само закриє справу харківських патріотів й справу черкаських ветеранів через відсутність доказової бази», - заявляють вони.

Принагідно представники Нацкорпусу нагадують, що Тарнавського судили за статтею 296 ч.1 через образливі для влади написи на паркані. Тим не менш, зазначається на сайті, дії націоналіста визнали адміністративним правопорушенням і розцінили як «дрібне хуліганство».

Як повідомляв Hyser, 18 вересня українці зможуть виказати свою підтримку патріотам і ветеранам на акції Нацкорпусу у Черкасах.

Також Hyser писав про те, що українці влаштували виставку-протест на підтримку репресованих патріотів.