У столиці Російської Федерації пролунав гімн нашої країни

Про те, що в Москві пройшло нагородження Аліни Марущак, яка виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики, повідомляє новинний портал "Обозреватель".

Зокрема, Марущак домоглася золотої медалі у ваговій категорії до 81 кілограм, продемонструвавши оптимальний результат у ривку штанги вагою в 109 кілограмів. При цьому, вона могла отримати "золото" і виконавши поштовх, проте змогла взяти вагу в 131 кілограм. Тому, подужавши показник у 127 кілограмів, хмельничанка ще й здобула бронзову медаль, а якщо врахувати суму за двоборство, то Марущак обігнала на 5 кілограмів важкоатлетку з Франції, Жоель Найо-Кечанке.

Результат. Фото: obozrevatel.com

Таким чином, на честь Українки, на території спортивного комплексу "Лужники", в столиці Російської Федерації, пролунав гімн нашої країни, а на поточний момент українські спортсмени вже отримали дванадцять медалей європейських змагань: вісім золотих і чотири бронзових.

Нагадаємо, трохи раніше Українка Каміла Конотоп, у ваговій категорії до 55 кілограмів також заволоділа "золотом" цього ж чемпіонату Європи. 22-річна Каміла підняла ривком вагу в 93 кілограми, а поштовхом - 113 кілограмів. За результатами двоборства загальна піднята вага досягла 208 кілограмів, що вже стало особистим рекордом харків'янки.

До того ж для Конотоп участь у "дорослому" чемпіонаті Європи стала дебютною: раніше у 2016 році на юніорських змаганнях вона здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 53 кілограм, у 2018 - срібну медаль(у цій же ваговій категорії), а у 2019 році - золоту, в категорії до 55 кілограмів.

До слова, раніше "Hyser" писав про те, що українські газопостачальні компанії зобов'язані оприлюднити вартість річного продукту вже 25 квітня.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що у Туреччині перекинувся пасажирський автобус з групою російських туристів.

А до цього ми розповідали про те, що державні "Ощадбанк" і "ПриватБанк" за власною ініціативою вирішили блокувати рахунки своїх клієнтів за перекази незначних сум.