Українці все частіше стали стикатися з тим, що їх банківські рахунки блокують.

Так, українці все частіше скаржаться на те, що їхні банківські рахунки стали блокувати через Фінмоніторинг. Закон, який регламентує цей процес, був прийнятий ще два роки тому. Але працювати ця система почала тільки зараз. І то остаточно банки зможуть налаштувати цю процедуру тільки 30 Червня. Але гроші на рахунках вже блокуються, пише "ОГЛЯДАЧ".

"Якщо система визначає операцію як підозрілу, вона стає на паузу – - розповідає фінансовий аналітик, радник голови правління одного з банків Василь Невмержицький. - Гроші при цьому тимчасово зберігаються на транзитному рахунку. Після перевірки їх або випускають, або зв'язуються з клієнтом для уточнень".

При тому, що зараз немає якоїсь певної суми, від якої починається перевірка. Люди стали писати в соціальних мережах, що у них Монобанк блокував навіть 5 тисяч гривень. Всі підозрілі операції моніторять кожен день.

Найбільший мінус для клієнта в цій ситуації-банки перевіряють походження коштів тільки після того, як почалася операція, а не до фактичного отримання грошей. Відповідно, якщо в силу будь-яких причин ви не підтвердите походження своїх коштів, то вже не зможете відмовитися від послуг.

Якщо гроші будуть заблоковані, то есдінственний варіант з повернути - це довести їх законне походження. В інших випадках це просто неможливо.

Підозра можуть викликати регулярні однотипні платежі, після яких людина переводить в готівку кошти. Також підозра викличе невідповідність доходів.

Тому потрібно бути уважними зі своїми грошима і не порушувати закон України.

Раніше Hyser писав про те, що Укрпошта оприлюднила правила роботи в період локдауну.

Також писали, що ПриватБанк готує клієнтам неприємний "сюрприз", це буде просто вимагання.

Нагадаємо, що клієнти знову почали скаржитися на ПриватБанк, обнуляє кредитний ліміт без попередження.

Популярні новини зараз

Першою прийме удар. У МОЗ назвали область, яка найбільше ризикує потрапити у «червону» зону

Знову ризикуємо проспати: українців попередили про переведення годинників на зимовий час. Дата

Путін готовий сісти за стіл переговорів. У Кремлі зробили несподівану заяву. Все тепер залежить від Зеленського

Шанувальники не вірять у втрату. Не стало зірки рок-н-ролу

Показати ще