Синоптики попередили про те, як незабаром зміниться погода

Незважаючи на те, що закінчився перший тиждень квітень, погода як і раніше не надто весняна, і найближчим часом такої не буде. Про це повідомляє портал "Інтерфакс-Україна".

Повідомляється, що в четвер вночі на територію України продовжить надходити холодне повітря з боку Північно-Західної Європи, у зв'язку з чим температурний фон залишиться не надто високим. Одночасно з тим, серйозних опадів синоптики не передбачають, оскільки циклон залишає територію країни.

Таким чином, 8 квітня в північно-східній частині України пройде невеликий мокрий сніг, вдень же в деяких областях Західної та Північної України пройде невеликий дощ. Решта ж частини країни під опади не потраплять. Вітер буде дути із заходу зі швидкістю від 7 до 12 метрів в секунду.

Нічні показники температури коливатимуться від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. У північних і східних областях термометри покажуть від 3 до 8 градусів тепла, а до середини дня — від 5 до 10 градусів. У Карпатах вночі опадів не буде, вдень пройде невеликий сніг. Вночі температура — 10-15 градусів нижче нуля, а вдень-від 6 до 1 градусів морозу.

У Києві опадів не буде. Вночі термометри показуватимуть приблизно 0 градусів, вдень повітря прогріється приблизно до 6-8 градусів тепла.

У п'ятницю опадів на більшій частині України не буде, хіба що в північно-східних областях вночі випаде невеликий мокрий сніг. Вітер буде дути з півночі зі швидкістю 3-10 метрів в секунду, проте на південному сході пориви будуть розвивати швидкість в 15-20 метрів в секунду. Вночі температура коливатиметься між 0 і 5 градусами морозу, вдень — від 5 до 11 градусів.

До цього портал "Hyser" повідомляв, що у Приватбанку заявили про те, що через підготовлюваний законопроект, який знизить комісію банків по платежах з карти, компанії доведеться відключити частину послуг.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський підписав закон, який серйозно посилює відповідальність за дзвінки про неправдиве мінування. Тепер за це порушення даватимуть термін тюремного ув'язнення.

Також "Hyser" писав, що у Верховній Раді розглядають законопроект, який серйозно змінить правила купівлі-продажу нерухомого майна в Україні.