"Укрпошта" повідомила клієнтам правила роботи в період локдауну

"Укрпошта"повідомила українцям, як працюватиме протягом локдауну і нагадала про дотримання карантинних правил під час відвідування відділень. Про це йдеться в повідомленні пресслужби "Укрпошти".
В рамках адаптивного карантину області з найгіршою епідеміологічною ситуацією потрапляють в так звані "червоні" зони, в яких діють суворі обмеження. Зокрема, забороняється робота ряду закладів, обмежується робота громадського транспорту, а також вносяться зміни в роботу деяких установ.
Так, "Укрпошта" повідомила, що протягом локдауну працюватиме за звичайним графіком. Однак у відділення пускатимуть тільки тих клієнтів, які дотримуються правил карантину, зокрема - масочний режим. В "Укрпошті "нагадали, що маска повинна не просто "бути присутньою" на обличчі, а бути правильно одягненою, адже тільки так вона зможе виконати свою функцію.
"Протягом локдауну Укрпошта працює за звичайним графіком.
Але хочемо нагадати, що наші відділення відкриті тільки для хороших котиків з правильно одягненими захисними масками, які щільно закривають ніс і рот. Тому перед виходом з дому перевірте, чи не забули перевести маску в кишеню весняної куртки", - йдеться в повідомленні.

До Слова, незабаром в роботі "Укрпошти" можуть відбутися зміни, які позначаться на більшості пенсіонерів. Так, "Укрпошта" може перестати доставляти пенсії більшості громадян, у зв'язку з переведенням їх на банківські картки. Такі зміни ініціювали в Міністерстві соціальної політики. Відзначається, що доставка пенсій буде здійснюватися тільки пенсіонерам старше 80 і тим хто не може пересуватися через інвалідність.

Раніше портал Hyser повідомляв, що "Нова пошта" підвищила тарифи на базові послуги.

Також наш портал інформував, що у Пенсійному фонді порівняли, скільки українців отримувало пенсії через "Укрпошту" в 2020 році і скільки отримує в 2021 році.

Нагадаємо, що Ощадбанк і ПриватБанк змінили правила роботи в порівнянні з локдауном 2020 року.