Українських автомобілістів попередили про необхідність проходження нових курсів.

Зокрема, йдеться про навчальні курси, які потрібно буде пройти всім водіям для підтвердження професійної компетентності. Після їх проходження доведеться також складати іспит в навчальному центрі. Таке нововведення ввело Мінінфраструктури, пише "Кадровик-01".

водіїв змусять проходити нові курси, фото: Наш Київ

Повідомляється, що розроблені були різні програми для навчання початкових, початково-скорочених і періодичних навчальних курсів. З урахуванням категорії водійського посвідчення та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи інший курс.

Варто зазначити, що після проходження курсу та складання іспиту видаватимуть відповідне свідоцтво про підтвердження професійної компетентності та кваліфікаційну картку водія. Уточнюється, що ці документи залишатимуться дійсними протягом 5 років.


Даний наказ вже був зареєстрований в Мін'юсті 16.02.2021, а набере чинності він з того дня, коли його офіційно опублікують.

На цей час документ відсутній, але відомо, що його порядок містить: процедуру визначення навчальних центрів, що підтверджують професійну компетентність водіїв, після проходження якої будуть видаватися сертифікати - їх можна буде переоформляти, робити дублікати і анулювати. Також чітко прописані обов'язки і вимоги до навчального центру, де будуть проходити нові курси.

Раніше "Hyser" писав про те, що влада змінила правила дорожнього руху, які повинен знати кожен водій у разі перевезення дітей.

Також наш портал повідомляв, що водіїв готують до важливої новації на дорогах, про що потрібно знати всім вже зараз.

Нагадуємо, що чиновники власникам "євроблях" пропонують надати більше пільг при розмитненні їх авто.