У мережі розмістили вельми забавну публікацію, на якій можна побачити дивовижне творіння – Волгу на дровах. Житель України переобладнав свій автомобіль, щоб їздити на дровах, а не на бензині.

Відповідну публікацію розмістили на сторінці «volynblog"в Instagram.

На кадрах можна побачити унікальну картину - автомобіль Волга на дровах. Житель Волиньської області вивчив принцип роботи дров'яних котлів і завдяки інтернету створив незвичайний експеримент всього за 2700 гривень.

"У Камені-Каширському р-н помітили легковик "на дровах".
(Камінь-Каширський-Сошичне) #камінькаширський #ратне #ковель #волинь", - підписаний відеоролик у соціальній мережі.

Популярні новини зараз

"Зірвали задуми" у Росії розповіли, навіщо насправді вторглися в Україну

Роки 2-3: У МВС заявили, скільки може тривати позиційна війна

"Я такого ще не бачив, буду звільнятися": російський окупант розповів про бої в Україні

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Важливо відзначити, що такий поворот подій здивував багатьох жителів України. Дуже багато користувачів соціальної мережі приділили увагу такого експерименту. Люди знайшли це досить смішною витівкою і не почали коментувати публікацію в соціальній мережі.

"це кайф!))) ", "Який розхід дров на 100?», «Це мій ТАТО», «Так ось чому дрова дорожчають», «І нух..я не смішно з такими цінами будемо скоро на конях їздить», «Вже більше двох років він їздить», «продавали того року за 7к$», «В маневицькому р-н теж є таке , диво рук,,», «Я вже бачив як два роки тому як вона їздила», «Їх там 2 є таких», «Це машина з Осівців», «Не потрібен російський газ у нас дрова є», - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі
Коментарі

Коментарі
Коментарі

Потрібно приділити особливу увагу цій Волзі, так як автомобіль на дровах – це абсолютно нове відкриття. Український умілець зміг здивувати навіть найзатятіших ентузіастів.

Нагадаємо, що у мережі показали унікальну лімітовану Волгу.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі повідомили, що унікальний автомобіль самого Елвіса Преслі виставили на продаж.

Також портал "Hyser" писав, що у соціальній мережі показали ювілейний мільйонний Запорожець.