У консалтинговій компанії розповіли про те, наскільки підвищилося в ціні автомобільне паливо

За останній час українським автомобілістам часто доводиться миритися з черговим підвищенням вартості автомобільного пальне. Нещодавно це сталося знову - за добу практично всі компанії підвищили ціни на бензин і дизельне паливо. Про це повідомляє iнформаційний портал "ubr" з посиланням на дані консалтингової компанії "А-95".

Повідомляється, що після того як Міністерство економіки в четвер, 13 січня оновило середню вартість бензину і дизельного палива, мережі АЗС також підвищили цінники. Тільки за 13 січня ціни підвищили 10 продавців, а в п'ятницю, 14 Січня ціни оновили вже практично всі автозаправні комплекси. Найсильніше за добу подорожчало іменне дизельне паливо.

Так, в середньому ціна на дизель піднялася на 26 копійок. На окремих автозаправках, однак, вартість пального зросла значно сильніше. Так, наприклад, на заправках Shell вартість палива зросла на 1,34 гривні і досягла 32,16 гривень. У UGP і "Автотрансу" ціна зросла на 1,3 гривень до 29,9 гривень і 31,98 гривень відповідно. У решти ж компаній зростання вартості коливається від 20 копійок до однієї гривні.

Крім дизельного палива подорожчав і бензин марки А-95. В середньому його ціна піднялася на 23 копійки. Найсильніше бензин подорожчав у "Рур груп", яка підвищила ціну на 1,1 гривню і довела її до 32,89 гривень, і "Татнафта-АЗС-Україна", яка підняла ціну на 1,02 гривні до 31,32 гривень.

Бензин марки А-92, у свою чергу, на українських заправках в середньому підвищився в ціні на 21 копійку. Найсильніше він подорожчав на таких автозаправках як UPG, Socar, "Рур груп", "Автотранс" і "Нефтек". Всі ці компанії підняли цінник на паливо на 1 гривню, після чого ціна склала 31,3, 32,48, 31,99, 31,98 і 31,99 гривень відповідно. У свою чергу Shell, "Парллель" і Chipo підняли ціну на 90 копійок, так що літр бензину у низ коштує 32,39, 32,59 і 30,76 гривень відповідно.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що експерти розповіли, які автомобілі викрадають найчастіше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали концепт рестайлінгу ВАЗ-2107, який не потрапив в серію.

Також "Hyser" писав, що водіям розповіли, як правильно чистити авто від снігу.