Кременчуцький автомобільний завод (АвтоКрАЗ) має намір оновити вантажний автомобіль моделі КрАЗ-63221.

Про це заявив начальник експериментального цеху ПрАТ "АвтоКрАЗ" Валентин Овдієнко в програмі Security talks, повідомляє "Auto24".

За словами Овдієнка, в даний час автомобіль моделі КрАЗ-63221 знаходиться в процесі складання. Овдієнко також розповів про відмінні характеристики цього автомобіля. Йдеться про двигун Cummins, Гальмівна система виробляється на Полтавському автоагрегатному заводі, а систему охолодження виробляють на Сумському авторемонтному заводі.

Овдієнок зазначив, що мости, Підвіска, рама виробляються на українських заводах. За його словами, частину продукції автозавод отримує з Харкова, частину зі Сміли (Смілянський ливарний завод), де виробляють важкі вузли.

На Кременчуцькому автомобільному заводі (АвтоКрАЗ) є власне Ливарне виробництво, сталеливарний цех, потужність якого становить 15 тисяч тонн на рік. Крім цього, на заводі є ділянка кольорового лиття, потужність якого становить 300 тонн на рік. Все виробництво оснащене спеціальними електродуговими печами.

Автомобільне шасі КрАЗ - 63221 славиться своєю високою прохідністю. Це шасі призначене для установки озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення. Автомобіль може перевозити людей і різні вантажі по дорогах загального користування, а також по бездоріжжю.

Ця вантажівка виробляється в модифікації, призначеної для військового призначення. Вантажний автомобіль може бути обладнаний системою регулювання тиску в шинах. Управління можна здійснювати з кабіни рухомого автомобіля. Крім цього, автомобіль обладнаний місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів.

Минулого місяця керівництво автозаводу АвтоКрАЗ розповіли, що цього року мають намір виробити 1000 вантажівок.

Відзначимо, що КрАЗ-6322 є українським великотоннажним вантажним повнопривідний автомобілем капотної компоновки. Модифікація автомобіля велика: випускають цивільні, військові, поліцейські спеціальні моделі автомобіля.

КрАЗ-63221 бувши 11-тонним довгобазним шасі, яке призначене для монтажу різного обладнання, в тому числі військового обладнання. Автомобіль може бути обладнаний специфікаціями, які необхідні замовнику.

Раніше "Hyser" повідомляв, що названо топ найпотужніших українських авто, які служили в Радянській Армії.

Стало відомо, що 80 років майже ніхто не здогадувався про гараж, в якому зберігалися раритетні і унікальні машини.

Популярні новини зараз

Втратила близьку людину. У Пугачової траур, вся сім'я сумує

Випробовувала долю до останнього. У страшній ДТП загинула молода дружина відомого українського футболіста

Літо буде по-справжньому пекельним: українців попередили про аномальні перепади

Мокрі бікіні і тепла вода: Катя Осадча похвалилася красивим міні-купальником. Юрі Горбунову заздрять

Показати ще

Наш портал писав, що у Польщі виявили дуже рідкісну модель Волги.

Нагадаємо, що в Україні роздаватимуть безкоштовні іномарки, які раніше були конфісковані Міністерством юстиції.